Metin2PwpServerler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Metin2PwpServerler

Bütün Metin severler burada aradığın emek wslik gm başlangıçlı severler için aramıza katıl ...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Şaman Ejderha Gücü Ayrıntılı bılgı

YazarMesaj
Admin
Admin

Şaman Ejderha Gücü Ayrıntılı bılgı Empty
MesajKonu: Şaman Ejderha Gücü Ayrıntılı bılgı   Şaman Ejderha Gücü Ayrıntılı bılgı I_icon_minitimePerş. Tem. 11, 2013 3:27 am

İlk öncelikle bütün Metin2 Takım Üyeleri'ne teşekür ederim.

Arkadaşlar konuya başlamadan önce söylemek isterimki çoğu arkadaşımın konularını eksik veya yanlış buldum bu yüzden sizlere ayrıntılı bir ejderha gücü şaman rehberi yapmak istedim.

1-Statü Dağalımı

Arkadaşlar en ideal şaman statü dağalımı 2İnt + 1 Vit'dir. Hem vs lerde güçlü olursunuz hemde kasılırken idealdir.

Diğer bir seçenek full İnt gitmektir bu sadece yardım becerili şamanlar içindir.

2/1-Ejderha'cı Şaman Becerileri

1:Ejderha Atışı:Bu skill hem kasılmak hemde duello için en ideal skilldir. Hem rahat dolar hem düşmanı geri teper hemde ideal bir vuruş gücü vardır.

2.Tılsım Atışı:Genellikle slot çekmek içi kullanılır ama ejderha atışı gibi hem rahat dolar hemde ideal bir vuruş gücü vardır.

3.Ejderha Kükremesi:Görüntüsü nedeni ile oyuna yeni başlayan şaman karakterlerin gözde becerisidir.Zaman olarak geç doldugu için vsci şamanlar tarafından pek desteklenmez ama zor bir durumdayken düşmanı 2 defa ard arda geri tepmesi Ejderha Kükremesi'ni önemli kılar.

4.Ejderha Yardımı:Çok önemli bir beceridir diyer bir adı da Kritik'dir.

5.Kutsama:Bu beceri vs'lerde çok önem taşır çünkü düşmanın düz vuruşlarını ve bedensel savaşcıların güçlerini azaltır bu yüzden savaşcılarla duello yapıldıgında bu beceri çok idealdir.

6.Yansıtma:Bu oyuna yeni başlayanlar için gine bir gözdedir pek önem taşımaz yapılacak en son master bu olmalıdır mesela örnekde verim

bir savaşcı ile ws yapıyorsunuz savaşcı size kılıç çevirme ile 5k vuruyorsa sizin yansıtmanız perfec master ve siz ona 2k yansıtıyorsunuz yansıtmyı perfec yapana kadar ejderha atışını perfec yapsaydınız 2k vurmak yerine 5k vururdunuz.

Not:Arkadaşlar skiller az vurur gibi aklınıza takılan şeylerin tek cevabı karakterin itemi,statü dağalımı,beceri seviyesine göre degişir o yüzden bu konuda tedirgin olmayın kendinizi geliştirin.

2/2-Beceri(Skill) Dağalımı

Arkadaşlar ben size üç beceri dağalım yolu göstericem siz seciceksiniz.

1.Vs'ci Şaman Beceri Dagalımı;

Ejderha Atışı-Tılsım Atışı-Kutsama-Ejderha Yardımı

2.Tek Kasılan Şaman Beceri Dağalımı;

Ejderha Atışı-Ejderha Yardımı-Ejderha Kükremesi veya Tılsım Atışı

3.Yardım(Buff)'cu Şaman Beceri Dağalımı;

Ejderha Yardımı-Kutsama-Ejderha Atışı-Tılsım Atışı

Not:Karakterimiz 2.Secenekteki Gibi 3. Masterda Zorlanıyorsa Önerim Tılsım Atşı şaman kasılırken kaçarak slot keser bu yüzden benim önerim tılsım atışını master yapın.

3.İtem Dizerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Arkadaşlar şamankarakterler büyüye dayalı bir beceri çeşidi kullanırlar bu yüzden int(zeka) veren itemleri her zaman yanımızda bulundurmalıyız.

Bazı arkadaşlarımız tartışıyor gümüş bilenzik takmak iyi olurmu?

Cevabımız burda işte...Arkadaşım gümüş bilenzik ve abanoz küpe hp verir vs ve kasılırkn hp önemlidir zekalı itemi sadece kendinizi bufflarke yani yardım skili verirken takın genel olarak hpye önem verin ve 54 lwlde Cennetin Gözü Küpe takın ama Hp Özellikli İse.

Ve unutmadan ayakkabı olarak 55 lv den sonra anka ayakkabı idealdir çünkü beden bloklaması verir vsde cok idealdir.

Yelpazemi? Çanmı?;

Arkadaşlar Yelpaze büyülü saldırı degeri yüksek oldugu için genellikle kasılırken ve duellolarda kullanılır çan daha çok metin keserken ve at üstünde kasılırken işi yarar ama yanınızda her iki itemide bulundurun.

Antik Çan veya Sonbahar Yelpazesi Kullanırken Beceriyemi Önem Veririz Ortalamayamı?

Tabikide Vs ve Kasılırken Beceriye vericez arkadaşlar şamanlar büyüye dayalıdır düz vuruşları iyi değildir.Antik çandada ortalamaya önem vericez.

4:Taş Olarak Ne Önemlidir?

2/1:Silah Taşları;

Arkadaşlar Silah Taşları Kritikci Oldugunuz İçin delici vuşur takmayınız genel olarak Kasılmak İçin Canavarda Koruan ve Sogutma Taşı

Duello İçin Savaşcıdan Koruyan Ve Sogutma Taşı Kullanın 3.Secenek taş için herzaman öldürücü darbe taşı olsun.

2/2:Zırh Taşları;

Arkadaşlar Zırh Taşları İçin Önerim Savunma ve Hız Taşı 3. Secenek İse Tabikide Koruma Taşıdır.

5:Kasılmak

Arkadaşlar Kasılmak için en önemli şey sağlam item dizmek ve sürekli ve düzenli olarak beceri kitabı okumaktır arkadaşlar dedigim gibi şaman kaçarak vurar 40 lwl üstü olunca bunu çok iyi anlicaksınız o yüzden hız veren itemler dizin.

Son olarak arkadaşlar biliyorum keyifli bir son yapalım kusura bakmayın resim ekleyemedim bilmiyorum ögrenince denerim sorularınızı bekliyorum ve 59 lwl Atakcı Şaman vs Videosu İzleyin

Not:Video you tube aynaklıdır ama oradan linki veremedim çünkü youtube'ye girilemiyor.
https://turkiyepwpformu.hareketforum.net

Şaman Ejderha Gücü Ayrıntılı bılgı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Şaman Ejderha Gücü Tam Bilgi
»  Metin2 Pvp Ejderha Gücü Şaman Klavuzu
» İyileştirme Şaman Efsunları
»  iyiLeştirme Şaman 5/5 EfsunLar. :)
» iyileştirmeci şaman efsunları nasıl getirilmelidir